Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
peremishcheni
   

Корисні посилання  

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   

У судовому засіданні позивач та адвокат пояснили, що батько дівчинки не сплачує аліментів на її утримання, не цікавиться життям та здоров’ям дитини. Поїздки доньки за кордон необхідні для її розвитку та здоров’я. Дитина є учасницею баскетбольної команди, яка бере участь в міжнародних змаганнях за кордоном, однак точного часу виїзду та часу змагань вони надати ще не можуть.

Адвокат надала суду документи, а саме: свідоцтво про розірвання шлюбу між позивачем та відповідачем, свідоцтво про народження дитини, довідку з ЛКП про факт проживання дитини з матір’ю, підтвердження з виконавчої служби про несплату аліментів відповідачем, довідку зі школи про участь в спортивних змаганнях та довідки із навчального закладу, психолого-педагогічної характеристики, що батько не приймає жодної участі у житті доньки.
Варто зазначити, що відповідач у судове засідання не з’явився, не повідомивши суд про причини своєї неявки, хоча належним чином повідомлявся про час та місце слухання справи, про що свідчить подане адвокатом оголошення в пресу.

Відтак, суд вирішив, що справу слід слухати у відсутності відповідача. Представник третьої особи органу опіки та піклування однієї з районних адміністрацій Львівської міської ради в судовому засіданні позовні вимоги підтримали частково, в частині вирішення позовних вимог про виїзд дитини за кордон із секцією баскетболу поклалися на суд.

В результаті, заочним рішенням суду, позовні вимоги задоволено частково. Неповнолітній дитині надано дозвіл для оформлення документів та безпосередній виїзд за кордон до республіки Італія на відпочинок у конкретно визначений період без згоди та супроводу батька.

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua