Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Відбулася зустріч з ГО “Українська спілка учасників АТО»

Деталі

RC ATOНа Львівщині триває правопросвітницький тиждень, присвячений інформуванню про права та пільги учасників бойових дій. Про права учасників АТО/ОСС, зокрема їхнього права на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, розповіла фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області представникам ГО «Українська спілка учасників АТО».

Так, з Олегом Дудком, заступником голови громадської організації «Українська спілка учасників АТО» зустрілась Уляна Мацько, начальниця відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру.

Як розповів Олег Дудок, їхня громадська організація займається захистом прав та свобод учасників бойових дій і простих громадян. Це, зокрема, представлення інтересів УБД шляхом участі в громадських радах та комісіях при владних інституціях міста та області.

RC ATO2

У свою чергу представники громадської організації отримали інформацію про можливості отримати як безоплатні правові консультації та роз’яснення з правових питань, так і представлення інтересів учасників АТО у суді адвокатами або юристами місцевих центрів з надання БВПД у Львівській області. 

Також вони отримали буклети системи БПД "Психологічна допомога та психологічна реабілітація для учасників АТО та революції гідності".

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua