Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Відбувся навчальний практикум з оцінки якості надання безоплатної правової допомоги

Деталі

IMG 1Сьогодні, 28 грудня 2017 року, Регіональним центром за підтримки Національної асоціації адвокатів України, Української фундації правової допомоги, Міжнародного фонду "Відродження" організований навчальний практикум з оцінки якості надання безоплатної правової допомоги, який провела адвокат – начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Наталя Мелян.

Навчання мали на меті підвищення професійного рівня адвокатів Національної асоціації адвокатів України (НААУ)  як тих, що працюють у системі безоплатної правової допомоги, так і тих що на разі не співпрацюють з Центрами з надання БВПД, а також ознайомлення зі стандартами якості надання безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі.

Відкривали навчальний практикум директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин та заступник голови ради адвокатів Львівської області Анатолій Копняк, який також привітав адвокатів з 5-річчям створення НААУ.

IMG 2

Ігор Микитин зробив короткий екскурс в історію створення системи безоплатної правової допомоги, а також поінформував присутніх, що з 2018-го року Центри підписуватимуть нові контракти з адвокатами.

IMG 3

Наталя Мелян презентувала учасникам брошуру «Стандарти якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі», розповіла про трирічний досвід застосування адвокатами БВПД стандартів у кримінальному процесі.

IMG 6

Упродовж заходу Наталя Мелян детально зупинилась на меті ведення стандартів, що включають в себе такі складові як наявність однакових загальнообов’язкових правил гри для всіх сторін надання безоплатної правової допомоги; необхідність уніфікації дій; елемент захисту адвоката та забезпечення його сталого розвитку.

IMG 5

Вона також розповіла про передумови виникнення стандартів, що базуються на світовій та українській практиці, зокрема, подібні практики використовують такі країни як Франція, Нідерланди, Сполучені Штати Америки, Канада, Польща, Литва та інші. Стандарти – прозора зрозуміла система оцінки, як передумова належної оплати; виключають суб’єктивізм у відносинах адвокат - центр; надають методичну підтримку.

Слухачі обговорювали зміст, порядок застосування на практиці стандартів якості надання безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесі та можливість їх обов’язкового використання усіма адвокатами України. Жваво дискутували щодо можливих ризиків перетворення стандартів на засіб тиску на адвокатів чи звуження роботи адвоката до виконання передбачених стандартами дій.

IMG 4

Учасники навчального практикуму погодились, що такі стандарти є корисними, полегшують роботу адвоката та захищають від необґрунтованого притягнення до відповідальності, сприяють самодисципліні, підвищують професійний рівень.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел/факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube