Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

Архів новин  

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Відібрано адвокатів для участі в проекті з медіації серед неповнолітніх

Деталі

zastavkaВ Україні незабаром стартує пілотний проект, який стане підґрунтям для створення системи відновного правосуддя для неповнолітніх. Для впровадження проекту визначено Миколаївську, Харківську, Одеську та Львівську області, де вже відібрано по 20 адвокатів, які пройдуть відповідне навчання та набудуть навичок роботи медіатора. Про це розповіла заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олена Сінчук.

«В Україні, на жаль, немає закону, який би регламентував питання відновного правосуддя для неповнолітніх. Однак завдяки пілотному проекту ми розпочинаємо процес створення такої системи. Проект регламентуватиметься порядком взаємодії між всіма зацікавленими органами і зараз розробляється проект спільного наказу між Міністерством юстиції та Генпрокуратурою», - поінформувала Олена Сінчук.

За її словами, вже відбулись зустрічі з представниками прокуратури, де обговорили механізм передачі фабул справ неповнолітніх, які будуть використовуватись під час навчальних тренінгів для медіаторів. Після навчання адвокати, які братимуть участь у тренінгах, отримають сертифікати та будуть залучатись у якості медіаторів саме для роботи з цією категорією злочинців.

Після створення повноцінної системи ювенальної юстиції, послуги медіаторів будуть платними. Поки що ж Координаційний центр розробляє проект методики розрахунку оплати праці медіаторів за аналогією з методикою оплати праці послуг адвокатів.

Наразі готовий проект спільного наказу між Міністерством юстиції та ГПУ, який визначатиме порядок взаємодії між прокуратурою, регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час реалізації пілотного проекту. Цим документом встановлено порядок залучення медіаторів до справ, за якими проходять неповнолітні. На початкових етапах до роботи братимуться кримінальні справи виключно середньої тяжкості.

«Після того, як буде реалізовано пілотний проект, практика його застосування дозволить нам прийняти рішення і підготувати пропозиції внесення змін до законодавчих актів, в тому числі передбачити відповідні видатки у Держбюджеті. Це дасть можливість впровадити його на рівні держави», - зазначила заступниця директора.

Нагадаємо, 14 березня було підписано багатосторонній Меморандум щодо впровадження та поширення кращих практик правосуддя для дітей. Меморандум підписали Міністр юстиції України Павло Петренко, директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс та керівник Відділу сприяння розвитку демократії та врядування Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Білорусі та Молдові Томас Вайт.

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

1pracia

   

Com

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 

 

Акт БВПД та додатки до нього
Акт БВПД та додатки до нього (старі)

   

Головна сторінка Правова допомога Адвокати Прес-центр Статистика Успішні справи Про Центр Контакти Безоплатна правовад допомога Графік Оперативна Адвокати Центру Про адвокатів Райони роботи адвокатів Аудіо Відеоматеріали Фотогалерея Статистика1 Статистика2 Статистика3 фб гугл Ytube