Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

З Благодійним фондом «Карітас – Львів УГКЦ» започатковано співпрацю

Деталі

RC Karitas3Задля консолідації зусиль, спрямованих на співпрацю у сфері надання безоплатної правової допомоги та ресоціалізацію неповнолітніх осіб, які є підозрюваними у вчиненні злочину, був підписаний Меморандум про співпрацю між Регіональним центром з надання БВПД у Львівській області та Благодійною організацією Благодійний фонд «Карітас – Львів УГКЦ».

Так, сторони в особі директора Регіонального центру Ігора Микитина та директора Благодійного фонду о. Андрія Сенейка домовились про проведення комплексу заходів, спрямованих на реалізацію пілотного проекту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

В зустрічі також взяли участь заступник директора Регіонального центру Віра Іськович, виконавчий директор Благодійного фонду Степан Кузів та керівник проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» БФ Юля Геруля.

RC Karitas2

Зокрема, під час зустрічі йшлося про розроблення механізму взаємодії з питань застосування та проходження Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину.

Одним з напрямів зазначеної співпраці є також організація та проведення спільних заходів для реалізації пілотного проекту шляхом утворення робочих груп; досягнення позитивних змін у поведінці неповнолітнього правопорушника шляхом застосування вищезгаданої Програми.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області

Адреса: м. Львів, вул. Валова, 31, 4 поверх; тел./факс: (032)236-74-95.

Всеукраїнська гаряча лінія правової допомоги 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України).

   

Безоплатна правова допомога

   

career

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
   
Tomorrowslawyer
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   
exam
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua