Місцеві центри & Бюро правової допомоги  

   
Digest
   
peremishcheni
   

materialss

   

Актуально  

image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2016 рік                                                       
image013Інформаційна довідка щодо функціонування системи надання безоплатної правової допомоги в Україні за 2015 рік                                                       
Cabinet of UkraineРозпорядження КМУ від 14.03.18 №155-р "Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопростітницького проекту "Я маю право"
minustНаказ Міністерства юстиції від 06.02.15 №44/7 "Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги"
minustНаказ Міністерства юстиції від 31.12.14 №287/7 "Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги"
statРезультати досліджень проблемних питань, що виникають у сторони захисту при застосуванні нового кримінального процесуального законодавства  
02Презентація на тему: «Безоплатна правова допомога: результати, виклики, свіжі ідеї»

 

   

Корисні посилання  

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

Відвідувачі сайту

лічильник відвідувачів сайту

   
   

Забезпечуємо права у виборчому процесі

Деталі

66306732 441329990036016 2260230177357299712 n4 та 5 липня в приміщенні Львівського місцевого центру відбулися навчання для директорів та працівників місцевих центрів, а також адвокатів, які залучаються до надання  безоплатної вторинної правової допомоги та працівників системи БПД щодо захисту виборчих прав.

З ініціативи Координаційного центру з надання правової допомоги, Регіональним центром спільно з Львівським місцевим центром та омбудсменом ВГО «ОПОРА» проведено навчання, головною метою яких було посилення спроможностей системи безоплатної правової допомоги при здійсненні захисту інтересів громадян під час реалізації своїх виборчих прав.

Представник Регіонального центру Орест Шот окреслив проблематику, пов’язану із забезпеченням системою безоплатної правової допомоги надання якісної правової допомоги у разі порушення виборчих прав громадян, а також відмітив важливу роль, яку здійснюють місцеві центри з надання БВПД спільно з громадським сектором у сфері захисту виборчих прав шляхом проведення правопросвітницьких заходів на місцях.

Громадський омбудсмен Ярина Гаєцька-Колотило та регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Львівській області Руслан Клапчук звернули увагу, зокрема, на тих моментах у законодавстві, котрі можуть стати причиною порушення прав виборців та на способи їх вирішення.

В процесі навчання обговорили варіанти поведінки під час реалізації елементів виборчого процесу, таких як, перевірка у списках виборців, можливість зміни місця голосування, сам процес голосування та інше.

Окрім цього, присутні поділились інформацією щодо проведених та запланованих правопросвітницьких заходів на місцях, спрямованих на підвищення правової обізнаності громадян щодо реалізації своїх виборчих прав.

 Нагадаємо, що заходи відбулися в рамках реалізації спільних ініціатив, закріплених МЕМОРАНДУМОМ про співпрацю між Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 13 лютого 2019 року, направлених на консолідацію зусиль з якнайширшого інформування громадян щодо їх прав у процесі реалізації виборчого законодавства.

У разі необхідності можна звернутися за консультацією у будь-який місцевий центр чи офіс ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА».

   

Безоплатна правова допомога

   

65926180 2295931883961852 6517393622189473792 o

   

Logo-g2

   

baner wk

   

1pracia

   
   
logo fullsize
   
mpk2
   

logo openeurope

   
FacebookGoogle Bookmarks
   
DNA 219x116
   

Учасникам АТО  

ATO

   
exam
   

Адвокатам  

 
Акти надання БВПД

   
© 2014-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua